Samsung Galaxy S5 İmei ve Logo Değiştirme Kodu

Bu yazımızda akıllı telefon pazarında son derece büyük bir ilgi ve yer sahibi olan Güney Koreli firma Samsung’un Galaxy Note 5 modeli ile karşınızdayız. Bilindiği üzere bu model yüksek bir fiyata sahip olduğu için pek çok kullanıcının bütçesini aşması sebebi ile Replika Galaxy Note 5 modeline yönlenmesine sebep olmuştur. Replika Galaxy Note 5 modeliniz için size vereceğimiz kodları telefonunuzun arma bölümüne yazarak deneyebilir ve mutlaka çalışan bir tanesini bulabilirsiniz. Uygun çalışan kodu girdikten sonra Engineer Mode kısmına giriş yapacaksınızdır. Bu kısımdan GPRS bölümüne bulunmakta olan IMEI numarasını silin ve elinizde bulunan 15 hanede oluşan IMEI numarasını girin.

Sonrasında Write IMEI butonuna basın ve telefonunuzu kapatıp açmanız halinde yeni IMEI numaranızla cihazı kullanmaya başlamış olun. İşte Replika Galaxy S5 için kullanılabilecek IMEI kodları aşağıdadır.

*#*#789789#*#*
*#00661#
*#362#
*#0075#
*#00665#*
*#*#00665#*#*

Yukarıda ki kodları uygulayarak çalışan bir tanesi ile son derece kolay bir şekilde ve hızlı olarak Replika Galaxy Note 5 modelinizin IMEI değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Telefoncuya ücret ödemeden yukarıda verdiğimiz kodlardan çalışan, sizin cihazınıza uygun bir kod ile IMEI değiştirme işlemini sizde yapabileceksiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz adımları doğru bir şekilde uygulamanız halinde sizde başarılı bir şekilde IMEI değiştirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Samsung Galaxy Note 5 Logo değiştirme kodu da şudur:

*#831# veya *#*#11111#*#*

Yukarıda ki kodlar ile işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve uygulayarak bu şekilde kullanımını yapabileceksiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. berk dedi ki:

    yurtdışından gelen telefonum için ek para ödememe gerek kalmadan bu konu sayesinde kendim hallettim. teşekkürler gerçekten

  2. Ahmet bey dedi ki:

    S5 için hepsini girdim tepki vermedi. Yardım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir