Şekerbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Şekerbank İş İlanı 2019


Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren ve şubeleriyle de güven toplamayı başaran Şekerbank, Türkiye genelindeki tüm şubelerine en iyi önemi vermektedir. Şubelerinin temiz ve özenli olmasına bir hayli dikkat eden Şekerbank, yeni dönemde de çay ve temizlik personel alımları yapacak. Her yeni döneminde bu alımları yapan Şekerbank, kesinlikle personel eksikliğine izin vermiyor. Peki bakalım yeni dönemde personel alımları nasıl olacak?

Şekerbank Temizlik Personeli Alımı

Şekerbank, her yeni dönemde tüm şubelerine personel alımı gerçekleştiren bir bankadır. Düzenli olarak her dönem bu işlemi yapan banka, yeni dönemde de aynı şekilde alımlar yapacak. Temizlik personeli konusunda özenli davranan ve tutumunu daima koruyan banka, tüm şubelerinin temiz olmasını istiyor. Bu nedenle başvuruda bulunacak arkadaşlarımız, kesinlikle titiz olmalı ve temizlik konusunda kendine güvenmelidir. Eğer bu şartları sağlıyorsanız, Şekerbank temizlik personeli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Çay Personeli Alımı

Şekerbank, şubelerinin temizliğine önem verdiği kadar müşteri memnuniyetini de önemseyen bankalardan birisidir. Bu nedenle şubelerine kabul ettiği müşterilerine daima güler yüz gösteren banka personelleri, aynı güler yüzlülükle çalışacak çaycılar da arıyor. Bazı zamanlar müşterilerin işi uzadığı için, Şekerbank müşterilerine ikram yapabilecek personeller aramaktadır. Eğer çaycılık ve ikram konusunda kendinize güveniyorsanız, hemen bankaya ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ön başvurular sonucunda eğer başvurunuz olumlu olursa mülakata davet edilirsiniz. Mülakatınız da başarıyla sonuçlanırsa, işinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

You may also like...

2 Responses

  1. Pınar Hokka dedi ki:

    Bankaniz bünyesin de cay servisi görevi yapmak uzere çalışmak isterim.

  2. Seda dedi ki:

    Ben bankada 2 sene çalıştım hizmet verdim ne yazık ki devamlı değildi istedim ama olmadı.ğerçekten çok isterim sizinle çalışmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir