Replika Samsung Galaxy S6 IMEI Değiştirme Kodu

s6 replika

Güney Koreli firma Samsung’un en son çıkartmış olduğu amiral gemisi modellerinden birisi olan Galaxy S6, akıllı telefon pazarında pek çok kullanıcının satın aldığı ancak bir o kadar kullanıcının da bütçelerini aşması sebebi ile satın almadığı bir cihaz konumundadır. Bu sebeple bu durumda devreye Replika dediğimiz yani Çin ve Koreli malı Galaxy S6’lar devreye girmektedir. Replika Galaxy S6 modelinizin bu yazımızda nasıl IMEI numarasını değiştireceğinizi anlatacağız. Öncelikle aşağıda vereceğimiz kodlardan birisini telefonunuzda arama bölümüne girerek Engineer Mode kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Kodlar:

*#*#889988#*#*  VEYA  *#*#789789#*#*

Replika S6 6592 imei kodu : *#364016#*

Bu kodlardan mutlaka birisi sizin cihazınıza uyumlu olacaktır. Engineer Mode kısmına giriş yaptıktan sonra, GPRS bölümüne girin ve IMEI numaranızı değiştirin. Sonrasında Write IMEI seçeneğine basın ve Attached’ı seçin. Tüm bu işlemlerden sonra Engineer Mode’dan çıkarak telefonunuzu kapatıp açın ve yeni IMEI numaranız ile cihazı kullanmaya başlayın. Bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde yapmanız halinde IMEI numaranızı değiştirmiş olacak ve sonuca başarılı bir şekilde ulaşacaksınız. Bu sayede telefoncuya gidip ücret ödeyerek ve kendinizi masrafa sokarak bu işlemi yapmak yerine, kendiniz son derece basit ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Replika Galaxy S6 modelinizin IMEI numarası değiştirme işlemini yukarıdaki adımlarla ve elinizdeki 15 haneden oluşa IMEI numarası ile son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

You may also like...

4 Responses

 1. berk dedi ki:

  henüz s6 almadım ama işime yarar belki. aslında alsam mı almasam mı ? 7yi mi beklesem karar veremiyorum. 6 ve 6s arasında çok bir farkı yok gibi geldi bana.

 2. Edipcan dedi ki:

  Orijinali varken, çakmalarının alınması taraftarı değilim. Asla da olmayacağım. Evet belki durumlar el vermiyordur ve bir şekilde replikalara yöneliyordur insanlar ama bunlarında ne garantisi mevcut ne de ”gerçek” kalitesi. O yüzden durum el vermiyorsa bile bir müddet beklenilmeli ve o modelin gerçeği alınmalı. Zaten en az 3-4 sene rahat ettirecektir o kişi. Kii özellikle Samsung kullanıcısıysa bu kişi, bu önerimi dinlemeli diye düşünüyorum.

  Bu arada S6’ya da buradan saygılarımı sunuyorum. Oldukça sağlam bir telefon üretilmiş.

 3. yavuz dedi ki:

  arkadaşlar s6 var elimde imeil atmak için manuel el ile giriyorum verdiğiniz kodları kabul etmiyor napabilirim bir fikri olan varmı arkadaşlar

 4. Ghost dedi ki:

  Benim s6 replika değil orjinal fakat imeı sonradan attırdım yurt dışı mali bu kodları kabul etmiyor ne yapabilirim imei farklı olduğundan yazılım da yüklemiyor çözüm nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir