Replika Galaxy S8 IMEI Nasıl Değiştirilir?

Replika Galaxy S8 IMEI Değiştirme Kodu

Akıllı telefon piyasasında geniş bir yelpazeye kısa sürede ulaşmayı başaran Samsung Galaxy S8 modelinin de replika ürünleri çıkmaya başladı. Fakat en büyük problemlerden birisi de, replika modellerin IMEI kodunun nasıl girileceği oldu. Peki replika Galaxy S8 modellerinin IMEI değiştirme kodu nedir?

Elinizde replika bir Galaxy S8 modeli varsa, basit bir kod sayesinde cihazın IMEI numarasını değiştirebilirsiniz. Öncelikle elinizde aktif olarak kullanmadığınız başka bir kodun IMEI numarasını bir kenara not almalısınız. Daha sonra S8 modelinin arama kısmına gelerek, tuşlarla *#*#789789#*#* kodunu yazıp arama tuşuna basmalısınız. Daha sonra karşınızda açılan menüden ilk olarak Switch bölümüne girerek, telefonunuzun açılış şeklini belirlemelisiniz.

Bu işlemi de yaptıktan sonra, alt kısımda yer alan Tools seçeneğini tıklayın ve karşınıza gelen seçeneklerden de Write Imei seçeneğine girin.

Size özel olarak açılan IMEI sayfasında, IMEI yazan yere kullanmadığınız telefondan aldığınız 15 haneli kodu girin. Daha sonra Write IMEI seçeneğine basarak, OK seçeneğine dokunun ve işlemi onaylayarak sonlandırın.

Attığınız IMEI kodundan emin olmak ve sorgulamak isterseniz, telefonun arama kısmına gelerek *#06# kodunu yazıp arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi istediğiniz herhangi bir anda yaparak, IMEI numaranızı kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kodunuzun değiştiğine dair aklınızda herhangi bir şüphe kalmayacak, cihazınızı da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. Faruk dedi ki:

    Galaxs8 telefonuma dediginiz kodu girdim ×#×#789789#×#× ve arama tuşuna bastım olmadı yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir