Mado İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Mado firmasının, aslen Kahramanmaraş ilimizden geldiğini biliriz. Özellikle kendi bünyesinde Maraş dondurmasını barındıran firma, ilk başlarda tüm Doğu illerine yayılsa da, Batı kesimlerinde de mükemmel bir potansiyel yakalamayı başarmıştır. Yeni potansiyelini iyice arttırmak ve daha kaliteli işler yapmak isteyen Mado, haliyle yeni personeller arıyor. Peki bakalım Mado firmasında çalışacak olan personellerin şartları nasıl olacak ve maaşları hangi boyutlara çıkabilecek?

Mado Çalışma Şartları

Mado firmasında çalışan tüm personeller, günde 8 saat çalışmaktadır ve bu süreye çay, yemek molaları da dahildir. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurduğunuzda yıllık izninizi de kullanabiliyorsunuz.

Şubeler hafta sonları oldukça yoğun olacağı için, izinler genellikle hafta içi günlerinde kullandırılıyor. Ayrıca firma, haftalık değişen vardiyalı bir sistemle çalışıyor ve fazla çalışılan süreler için de mesai ödemesi yerine denkleştirmeler yapılabiliyor. Bu denkleştirmeler arasında işe geç gelme veya işten erken çıkma gibi maddeler bulunuyor.

Mado Maaşları

Mado firmasında maaşlar, rütbelere göre değişiklikler gösterebiliyor. Peki bu rütbeler hangileridir?

Mado firmasında Cafe Personeli, Mutfak Şefi, Tezgahtar, Garson, Dondurmacı, Pastacı, Şube Müdürü, Misafir Karşılama Personeli, Aşçı, Bölge Yönetici Sorumlusu, Çay Servisi ve Temizlik Personeli gibi rütbeler bulunuyor. Bu pozisyonların içinde bulunan Cafe Personelleri, Dondurmacılar ve Çay Servisinde çalışanlar, asgari ücret kazanmaktadır. Diğer pozisyondaki personeller ise yıllık deneyimlerine ve başarılarına göre daha fazla maaş alabiliyorlar.

You may also like...

1 Response

  1. Eliflif dedi ki:

    Banada is verin lutfen ihtiyacim var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir