Fenerbahçe’de Şanssızlık

Fenerbahçe şampiyonlar ligi için büyük bir şanssızlık yaşıyor. Eintracht Frankfurtun kazanması ne yazık ki Fenerbahçe’nin kaybetmesine neden oldu. Şampiyonlar liginde rakipler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Rangersin final maçını kaybetmesi ile birlikte Süper ligde ikinci olması beklenen Fenerbahçe’nin ön elemelerde 1 maç oynama şansı kalmadı. Yaşanan bu gelişme ise Fenerbahçe’nin kaybetmesine neden oldu. Glasgow kupa maçını kazanmış olsaydı Sarı kanarya da 3 yerine iki ön eleme maçına çıkacaktı.
Rangers Hayalleri Suya Düşürdü
Glasgow Rangersin final maçını kaybetmesi Fenerbahçe’nin hayallerini de suya düşürmüş oldu. Rangers final maçını kazanmış olsaydı Fenerbahçe şampiyonlar liginde üç yerine 2 ön eleme maçı yapacaktı. Ancak işler tam anlamıyla tersine döndü. Kupayı rakip takım kazandı ve bu durumda Fenerbahçe için 1 ön eleme maçı oynama şansı kalmadı.
50tl deneme bonusu
Ligde Olası Rakipler Belli Oldu
Fenerbahçe için yaşanan bu gelişme bir hayli kötü oldu. Sarı kanarya yeni sezona şampiyonlar ligi ikinci ön elem turu ile giriş yapabilecek. Ligde ise olası rakipler belirlendi. Olası ve muhtemel rakipler arasında ise Dinamo Kiew ve Midtjylland yer alıyor. Net bilgiler içinse kura çekimleri belirlenen tarihlerde yapılacak. 14 Haziranda ilk kura çekimleri yapılmaya başlanacak. Bu tarihten sonra ise 19 ve 20 Temmuz, daha sonra da 26 27 Temmuz tarihlerinde 2.tur rövanş seçimleri yapılacak.

Ersin

Napcan kiiii?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir