Aras Kargoda Nasıl İşe Girilir?

Aras Kargo, 1989 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan köklü kargo şirketlerinden birisidir. Aras Kargo şirketinde işe girmek isteyen insanlarımız şirketin çalışma şartlarını, işe nasıl girileceği, iş müracaatının nasıl yapılacağı ve şirketin maaşları hakkında birçok soru işaretine de yanıt arıyorlar. Peki Aras Kargo’da nasıl işe girilir?

Aras Kargo Çalışma Şartları

Aras Kargo bünyesinde oldukça fazla pozisyonlar olduğu için, çalışma şartları da buna göre değişkenlik gösterebilir. Fakat hangi pozisyonda çalışırsanız çalışın, mutlaka yoğun bir tempo içerisinde olacağınızı da unutmayın. Aras Kargo’da ortalama 8-9 saat çalışırsınız. Verilen izin günleri de, genellikle Pazar günlerine denk gelmektedir. Ayrıca şirket içerisinden belli bir yemek ücreti alır, Cumartesi günleri de belirli saatlere kadar çalışabilirsiniz. Hafta içi günleri yoğunluğa göre de, fazla mesai yapma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Aras Kargo Maaşları

Aras Kargo maaşları, genellikle personeller arasında değişkenlik gösterebilir. Şube personeli ve dağıtım personeli, birbirlerine çok yakın maaş miktarları alırlar. Bu miktarın, asgari ücret ve biraz daha yukarısı olduğunu belirtebiliriz. Şirkette maaşlar ödenirken hem çalışma saatleri dikkate alınır, hem de sistemde prim çalışır. Prim programında yer alan hedefler yerine getirildiğinde, maaşınıza ek olarak aylık priminiz de yansımaktadır. Aras Kargo yöneticileri ise, orta seviye yönetici maaşı olarak 2.500 TL + alırlar.

Aras Kargo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aras Kargo başvurusunu, internet üzerinden kariyer sitelerinden yapabilirsiniz fakat, şubelere giderek form doldurup başvurmanız sizin için büyük avantaj olacaktır.

 

1 Response

  1. mustafakaraca dedi ki:

    ptt de 2 yıl şöförlük yaptım sizlerle çalışmak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir