IQOS İluma Satın Al

Sigarayla mücadele için e-sigara kullananlar, piyasadaki e-sigara seçenekleri arasında kaybolabilir. E-sigara bireyler için iyi bir seçimdir, şarj etmeden gün boyu keyif sağlar ve kullanımı kolay ve tadı güzel olan normal sigaralarla eşleştirilmelidir. Mevcut modelde IQOS İLUMA satın al doğru elektronik sigarayı bulabilmek için öncelikle sigara tüketim profilini ve amacını belirlemeniz gerekiyor.

Gündelik sigara içenler: Bu grup, günde ortalama 10 sigara içen ve sigara tutkusu olmayan kişileri içerir.
Hafif sigara içenler: Günde ortalama 10 ila 20 sigara içiyorsanız, IQOS Elektronik sigara satın al buna sigara içenler ve birkaç saatliğine bırakabilenler dahildir.
Çok sigara içenler: Bu grup günde 20’den fazla sigara içenleri, sürekli sigara içenleri ve sigarasız yaşayamayacağını söyleyenleri içerir.
Getirdiği hazzı yaşamak için şarj etme derdi olmadan gün boyu kullanılabilecek bir elektronik sigara seçin. Sigara içme isteğinizi gidermek için doğru miktarda nikotin içeren bir e-sıvıya ihtiyacınız var. Sigara ile aynı tadı beklemeyin, sigara ve elektronik sigaranın verdiği zevk kıyaslanabilir. Ancak e-likitte doğru nikotin miktarı ile istediğiniz keyfi bulabilirsiniz. Sigaralar ve e-sigaralar insanlar tarafından farklı miktarlarda solunmaktadır. Bir sigaranın kısa, hızlı nefeslerinin aksine, e-sigara ile nefes alma süresi daha uzun ve daha rahatlatıcı olmalıdır. Elektronik sigarayı içerken pil üzerinde bulunan start butonuna basmanız gerekmektedir.

Yedek bir makaraya sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu kısım elektronik sigaranın düzenli olarak değiştirilmesi gereken bir parçasıdır. Bu parçanın ömrü sonunda çekme keyfinin kalitesi bozulur. Yeni takılan coil ile hazneye sıvı ekledikten sonra start butonuna basmadan önce bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu, yanık ve kötü tat iqos fiyatları riskini ortadan kaldırır. İlk birkaç günden sonra e-sigarayı aşırı kullandığınızı düşünüyorsanız, bu sizin suçunuz değil, e-sigaranın nikotin salımındaki verimsizliğidir.

Nikotin sorunlarından kaçınmak için nikotini çok hızlı azaltmayın. E-sigara kullanırken en önemli faktör keyiftir. Çeşitli sıvılar kullanılabilir. Günümüzde hala tartışılan soru, e-sigaraların zararlı olup olmadığıdır. Bazı araştırmalara göre gerçek sigaralardan farklı olarak elektronik sigara kullanımını sadece nikotin etkilemektedir.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/

Ersin

Napcan kiiii?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir